A Little About Us

HİKAYEMİZ

hikayemiz

Stil Sahibi Birbirinden Şık ve Göz Alıcı Tasarım Aydınlatmaları Keşfedeceğiniz Aydınlatmalar, Sevinç Aydınlatma  ‘’Ne Taksak Yakışıyor’’

Hikayesi 1976 Yılında Başlayıp Bir Tutkuya Dönüşen Aydınlatma Yolculuğumuza Hoş Geldiniz. Kurulduğu Günden Bu Yana Konuklarını Sevinç İle Karşılayan Milyonlarca Müşterimizin Tercihi Olduk. Türkiye’nin En Seçkin ve Tek Zincir Aydınlatma Mağazası Sevinç Aydınlatma,  İstanbul Şişhane Yeni sahra Masko Mobilya Kenti, Sultan Gazi Avizeciler Sitesi ve Bursa Nilüfer’de 8 Mağazası ve Üretim Merkezi İle Faaliyet Göstermektedir.

Yurt İçi ve Yurt Dışı Önemli Projelere İmza Atan ve Bu Projelere İlham Kaynağı Olan Sevinç Aydınlatma Görsel Tasarım Ekibi İle Tasarımdan Projeye, Projeden Üretime Üretimden Uygulamaya Kadar Tüm Süreçlerde Yer Almaktadır.

Tasarım Merkezinde Tasarlanıp Üretim Sürecini Tamamlayan Aydınlatma Modelleri Başta Türkiye Olmak Üzere Avrupa ve Dünyanın Bir Çok Ülkesine İhraç Edilmektedir.

 

VİZYONUMUZ

 

Vizyonumuz;  Kaliteden Ödün Vermeden İş ve Yaşam Alanlarına Değer Katan Aydınlatmalar İle Hayatlarınıza Dokunmak.

 

MİSYONUMUZ

 

Misyonumuz Tasarımdan Üretime Üretimden Uygulamaya Sizinle Birlikte Yaşayan Dekoratif Şık ve Göz Alıcı Aydınlatmalar Üretmek.‘’Yaşamamızın Her Alanını Kaplayan Tüm Parçalar Çok Değerlidir’ ’

Decartaydinlatma.com’ da her zaman taksit avantajı ile ödeme imkanı